Світоліна і Ястремська відмовилися грати за збірну України на Кубку Федерації


Фото: .ftu.org.ua/


Перша ракетка України Еліна Світоліна, а також Даяна Ястремська відмовилися увійти у збірну України для участі в Кубку Федерації в польській Зеленій Гурі, повідомляє офіційний сайт Федерації тенісу України.


Причиною є нові фінансові умови, висунуті агентом обох тенісисток Стефаном Гуровим, зазначено в комюніке.


"Усі провідні гравці отримують призові від Федерації тенісу України за участь у Кубку Девіса і Кубку Федерації. Розмір цієї винагороди відомий гравцям перед початком кожного сезону і базується на їхньому поточному рейтингу. Також розмір цієї винагороди визначається можливостями бюджету Федерації", — повідомили у ФТУ.


"Сподіваємося на зміну ставлення українських тенісисток до виступів за національну збірну команду України. Вважаємо, що участь у матчах за збірну команди своєї Батьківщини має передусім ґрунтуватися на патріотизмі, самовідданості і повазі до спортивної честі України", — також сказано в заяві ФТУ.


Тож за збірну України виступлять друга ракетка України Леся Цуренко, Марта Костюк, Катерина Козлова і Надія Кіченок.


У рамках Кубка Федерації українкам належить зустрітися в групі В з командами Естонії, Болгарії та Швеції.


Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/sport/2019/01/29/418309_svitolina_i_yastremska_vidmovilisya.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.