Головні спонсори Brexit засумнівалися в тому, що він відбудеться

Двоє британських бізнесменів, які належали до числа головних спонсорів кампанії за вихід Великобританії з Євросоюзу, засумнівалися в тому, що Brexit фактично відбудеться. Про це вони заявили агентству Reuters.

Мільярдер Пітер Харгрейвз і фінансист Кріспін Оуді вважають, що Brexit може бути зірваний через втому виборців від політичних суперечок навколо виходу королівства з ЄС.

Оуді заявив, що вирішив орієнтувати свої фінансові операції на ймовірне, на його думку, збереження членства Великобританії в складі Євросоюзу. Бізнесмен пояснив, що він більше не вірить у Brexit через складнощі, з якими стикається британський уряд, намагаючись переконати парламентаріїв схвалити угоду про вихід з ЄС. Більшість членів парламенту поки виступають проти.

«Я перебуваю в повному розпачі, я повністю здався. Думаю, що Brexit зовсім не відбудеться», – заявив у свою чергу Харгрейвз, який підтримував прихильників Brexit і перевів на їх рахунки більше трьох мільйонів фунтів.

Голосування за текст угоди щодо Брекзиту відбудеться за тиждень, 16 січня.

Раніше уряд очікував, що в разі поразки на голосуванні матиме три тижні на те, щоб розробити альтернативний план виходу з ЄС. Пізніше Палата громад вирішила, що прем’єр​ Британії Тереза Мей матиме на «план Б» лише три дні.

У листопаді 2018 року уряд Мей погодив угоду з Брюсселем, яка встановлює, що Британія вийде з Європейського союзу в березні 2019 року, однак цей документ повинен бути затверджений британським парламентом.

Лейбористи, ліберальні демократи, демократична юніоністська партія й деякі депутати з Консервативної партії, до якої належить і Мей, виступають проти угоди.

Комітет Палати громад з питань Brexit заявляв, що ці домовленості не дають достатньо ясності чи впевненості стосовно майбутнього країни й описав ситуацію як «величезний крок у невідомість».

Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-brexit-parliament-brexit-voting/29704057.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.