«Нафтогаз» збирається продавати населенню газ на роздрібному ринку

НАК “Нафтогаз України” після відкриття ринку газу в Україні планує вихід на роздрібний ринок, зокрема, продаж газу населенню, інформує 1NEWS.Про це заявив голова газового бізнесу НАК “Нафтогаз України” Андрій Фаворов.


“Передбачається, що скоро відкриється ринок для поставок газу для населення. Це, сподіваюся, дозволить змінити сприйняття НАКу серед населення. У мене теж є ідеї, як до цього підійти. Але стратегію подальшого розвитку цього сегмента ми найближчим часом будемо обговорювати з Наглядовою радою. Із “Нафтогазу” потрібно робити клієнтоорієнтовану компанію, і цим можна займатися”, – зазначив Фаворов.


Відповідаючи на питання, яким чином “Нафтогаз” планує конкурувати на цьому ринку з облгазами, більшість з яких контролює Дмитро Фірташ, Фаворов зазначив, що на сьогодні здійснюється робота над тим, щоб створити можливості і навички для компанії для роботи на указаному ринку.


“Після відкриття ринку безпосередньо контракти з “Нафтогазом” ніщо не зупиняє. Облгаз буде виступати в ролі транспортера цього газу, але працювати в цьому напрямку потрібно. У “Нафтогазу” повинні бути можливості і навички, щоб зайняти цю нішу на ринку”, – сказав Фаворов, водночас відмовившись надавати деталі цієї стратегії до їх узгодження з Наглядовою радою.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/naftogaz-zbirayetsya-prodavati-naselennyu-gaz-na-rozdribnomu-rinku.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.