У московському таксі приспали і обікрали журналіста BBC

У московському таксі приспали і обікрали журналіста BBC
Підозрюваного в пограбуванні британського журналіста затримали


Футбольного оглядача BBC приспали й обікрали в московському таксі, збиток склав близько 1 тис. фунтів. Про це інформує «Інтерфакс» з посиланням на обізнане джерело.


«Увечері в п’ятницю в правоохоронні органи столиці звернувся громадянин Великобританії 1974 року народження, який прибув до Москви як оглядач телекомпанії BBC, щоб висвітлювати чемпіонат світу з футболу. Із заявою про зникнення особистих речей і грошей», — розказав співрозмовник.


За його словами, потерпілий пояснив, що вночі з 5 на 6 липня він взяв таксі від Большого театру, в якому йому було запропоновано кави.


«Громадянин Британії випив кави, втратив свідомість і прийшов до тями біля метро «Динамо» без мобільного телефону і банківських карт», — розповів співрозмовник.


Поліція завела кримінальну справу за статтею «Крадіжка» і вже затримала одного з учасників пограбування британського журналіста в московському таксі.


У BBC підтвердили, що з їхнім співробітником в Москві стався інцидент, але він вже в порядку і продовжує роботу.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-moskovskomu-taksi-prispali-i-obikrali-zhurnalista-bbc-510946.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.