Сенцов розповів про цинічне зауваження Москалькової

<span>Олег Сенцов</span> — Сенцов розповів про цинічне зауваження Москалькової
Олег Сенцов
Москалькова заявила українському політв’язню, що той виглядає «краще, ніж на фото»


Український політв’язень Олег Сенцов не збирається припиняти голодування та вірить, що його звільнять з колонії.


Про це розповіла в ефірі Громадського двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан, яка побувала з ним на короткостроковому побаченні вперше за чотири роки.


«Олег сильно схуд та сильно постарішав — це одразу кидається в очі, особливо коли так довго його не бачив. Він вмирати не збирається, і здаватися теж», — повідомила Каплан.


За її словами, Олег в основному лежить, йому важко рухатися.


Сенцов також розповів сестрі про зустріч з російським омбудсменом Тетяною Москальковою. За словами Каплан, жодної конкретики у них не було, вони не обговорювали умови його помилування. Москалькова лише заявила Сенцову, що той виглядає «краще, ніж на фото».


«Олег сам вірить, що його випустять, певен у перемозі та вважає, що це буде великий провал, якщо випустять лише його. Нехай випустять не всіх (політв’язнів Кремля – ред.), але хоч ще когось», — сказала сестра Сенцова.


Нагадаймо, 28 червня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула до колонії «Білий ведмідь», де утримують Сенцова, але її не пустили на зустріч з українським політв’язнем.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/sencov-rozpoviv-pro-cinichne-zauvazhennya-moskalkovoji-510469.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.