Верховна Рада ухвалила закон про відновлення кредитування

Рада схвалила відновлення кредитування

Верховна Рада 3 липня ухвалила законопроект №6027-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування.

Як зазначено на сайті парламенту, документ підтримало 239 депутатів.

"Прийняття законопроекту №6027-д забезпечить вирішення проблемних питань, які створюють системні перешкоди для відновлення кредитування національної економіки і продукують додаткові ризики діяльності національних та іноземних інвесторів. За умов захищеності прав кредиторів банки зможуть висувати більш лояльні вимоги до потенційних позичальників", – заявили у прес-службі Нацбанку України.

Регулятор прогнозує, що це сприятиме активному застосуванню кредитування як фінансового інструменту, зниженню вартості кредитних ресурсів та, відповідно, полегшенню доступу суб’єктів господарювання та фізичних осіб до користування банківськими продуктами

Як повідомило агентство "Українські новини", згідно з ухваленим законом, права кредитора-іпотеконадавача буде гарантовано і захищено: інститут поруки буде юридично захищеним; банки зможуть отримувати інформацію про позичальника, важливу для кредитних відносин, але з письмового дозволу; відчуження предмета іпотеки без згоди банку-кредитора стане неможливим; зменшиться можливість ухилятися від кредитних зобов’язань під час успадкування майна позичальника; поліпшаться інструменти позасудового врегулювання.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-verhovna-rada-prijnjala-zakon-pro-vidnovlennja-kredituvannja-253895.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.