Шредера переобрали головою ради директорів "Роснефти"

Шредер виступає за скасування санкцій проти РФ

Колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера 21 червня переобрали головою ради директорів "Роснефти" на річних загальних зборах акціонерів. Про це повідомила прес-служба компанії.

"Интерфаксу" Шредер заявив, що продовження роботи у РФ є для нього "серйозним викликом".

За словами екс-канцлера, протягом того року, що він обіймає свою посаду в "Роснефти", "компанія зробила стільки, скільки інша корпорація не може зробити й за кілька років".

Менеджер сподівається "на швидке послаблення антиросійських санкцій і на посилення позицій "Роснефти" на німецькому ринку".

Він нагадав, що російська компанія "посідає третє місце на ринку нафтоперероблювання ФРН, забезпечує приблизно чверть імпорту нафти країни, є акціонером трьох великих нафтопереробних заводів, забезпечує 5 тис. робочих місць".

Шредер був главою уряду Німеччини з 1998-го до 2005 року. У 2006 році очолив комітет акціонерів компанії Nord Stream AG, яка керує російським газопроводом "Північний потік". Із 2016 року керує компанією Nord Stream 2 (оператор будівництва однойменного газопроводу).

У вересні 2017 року став головою ради директорів "Роснефти".

Канцлер Німеччини Ангела Меркель зізнавалася, що її засмучує кар’єра Шредера в компанії, яка є в європейському списку санкцій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-shredera-pereobrali-golovoju-radi-direktoriv-rosnafti-252741.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.