Тендер на реконструкцію Шулявського мосту проведено з дотриманням законодавства – КМДА

Розв’язку побудували в 60-х роках минулого століття

Відкриті торги з реконструкції Шулявського мосту в Києві було проведено в межах закону, але на цій темі спекулюють, щоб затягнути початок робіт, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян, повідомляє сайт КМДА.

"Замовником робіт "Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва" було визначене комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва". Підприємство провело процедуру тендера на виконання зазначених робіт згідно із вимогами чинного законодавства у сфері закупівель. Про початок процедури закупівлі було оголошено у багатьох засобах масової інформації, тому процедура торгів була максимально публічною. Загалом свої тендерні пропозиції подали чотири учасники. За результатами засідання тендерного комітету КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" пропозиції двох учасників відхилено через порушення вимог законодавства у сфері закупівель", – зазначив Давтян.

Він додав, що учасники, пропозиції яких відхилено, скаржилися в Антимонопольний комітет, але їхні апеляції відхилили, і таке рішення підтримала Державна аудиторська служба України.

"Зазначу, що, на жаль, багато сьогодні спекуляцій щодо питання реконструкції Шулявського мосту. І спрямовані вони переважно на те, щоб затягнути початок робіт. Усі ж дії міської влади, наголошую, здійснюються в законодавчому полі", – підкреслив заступник голови КМДА.

Про непрозорість тендера та відхилення заявок двох претендентів заявляли журналісти спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканала "UA:Перший" "Схеми" у випуску, який оприлюднили 28 червня.

27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу. Як повідомили в "Київавтодорі", причинами обвалення мосту стали вплив вогню і корозія бетону.

19 травня департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації вибрав проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розробником якого є "Київдормістпроект". Вартість проекту оцінюють у 400 млн₴

За словами мера Києва Віталія Кличка, щоб реалізувати проект, необхідно знести частину корпусу заводу "Більшовик". Він додав, що розв’язку побудували в 60-х роках минулого століття, і Шулявський шляхопровід давно потребував реконструкції.

Підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу розпочалася 1 травня, роботи триватимуть приблизно 17 місяців.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/-tender-na-rekonstruktsiju-shuljavskogo-mostu-provedeno-z-dotrimannjam-zakonodavstva-kmda-253952.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.