У госпіталі Харкова помер військовий, поранений 29 червня у районі Попасної

У загиблого залишилися дружина і дочка

8 липня у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону помер український військовий Іван Борсук, який 29 червня дістав поранення, повідомляють на сторінці Дубровицького районного військового комісаріату у Facebook.

Він народився 9 липня 1986 року у селі Лютинськ Дубровицького району Рівненської області. У 2006 році Борсук закінчив Західноукраїнський коледж.

"Строкову службу проходив у період із 31 жовтня 2006 року по 11 жовтня 2007 року у військовій частині А0284. Під час мобілізації в особливий період був призваний до лав ЗСУ у третій хвилі. Військову службу проходив у період із 2 серпня 2014 року по 25 січня 2016 року у в/ч В4673 (128-ма окрема гірничо-штурмова бригада). При виконанні бойових завдань проявив мужність і героїзм під час операцій у Дебальцеве, за що указом президента України від 26 лютого 2015 року був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня, нагороджений також медаллю "Захисник Вітчизни", пам’ятною медаллю "128 ОГПБ військова розвідка", нагрудним знаком "Ветеран війни – УБД", – зазначено в повідомленні.

31 травня 2018 року Борсук підписав контракт для проходження військової служби у 14-й окремій механізованій бригаді. 29 червня він дістав кульове поранення голови під час обстрілу бойовиками позицій ЗСУ у районі Попасної Луганської області із застосуванням РПГ і стрілецької зброї.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина і дочка. Прощання з ним заплановано на 10 липня.


https://www.facebook.com/dzorvk/posts/171226013738246

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

1 липня на сході України мало набути чинності "хлібне перемир’я", але його першого ж дня зірвали бойовики. Попередні спроби налагодити режим припинення вогню також зазнавали невдачі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-u-gospitali-harkova-pomer-vijskovij-poranenij-29-chervnja-v-rajoni-popasnij-257670.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.