Аваков сказав, що через контрабанду в бюджет не надходить до $4 млрд на рік

Аваков розповів, скільки Україна втрачає через контрабанду

Україна втрачає на рік до $4 млрд через контрабанду. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на зустрічі з підприємцями, присвяченій боротьбі правоохоронних органів з контрабандою на митниці, повідомляє LB.ua.

"Витрати бюджету на цей рік у нас становлять 991 млрд₴ Надходження від митниці за планом на 2018 рік – 343 млрд грн, за п’ять місяців поточного року є виконання в розмірі 155 млрд₴ Втрати бюджету, які ми оцінюємо внаслідок контрабанди, спеціальних схем, – це 70 млрд грн", – зазначив міністр.

Аваков розраховує, що нові заходи боротьби з контрабандою дадуть змогу збільшити надходження до бюджету на чверть від запланованих.

"Цифра втрати від контрабанди в нас досить серйозна. Тоді як весь парламент і уряд героїчно борються за отримання нового траншу МВФ... Він фактично в наших руках", – підкреслив глава МВС.

Він додав, що "деякі структури та окремі посадові особи" чинять опір боротьбі з контрабандою.

"Вони звикли до іншого порядку. Є спеціальні структури, які обслуговують близькі до законності, але незаконні схеми, що дозволяють уникнути нормального оподаткування", – розповів Аваков.

20 червня Кабмін затвердив план дій боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці. За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, план розробляв уряд спільно з Міністерством внутрішніх справ, Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро України, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Державною фіскальною службою та СБУ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-avakov-skazav-shcho-z-za-kontrabandi-v-bjudzhet-ne-nadhodit-do-4-mlrd-u-rik-252202.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.