Робив селфі на даху потяга: на Житомирщині школяра вдарило струмом

Робив селфі на даху потяга: на Житомирщині школяра вдарило струмом
Школяр отримав термічні опіки близько 40% тіла, його стан тяжкий


У Житомирській області 10-річного школяра вдарило струмом на даху електропотяга, коли він робив селфі.


Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Житомирської області.


«1 червня увечері до реанімаційного відділення Коростенської лікарні було госпіталізовано 10-річного хлопчика з термічними опіками тіла, які він отримав під час фотографування на даху вантажного потягу на станції Ушиці», — йдеться у повідомленні.


Встановлено, що подія мала місце близько 19:00, а знайшов дитину працівник залізниці близько 22:00 та викликав швидку. Хлопець — учень 5-го класу загальноосвітньої школи, житель с. Гулянки.


За інформацією медиків, він отримав термічні опіки близько 40% тіла, його стан тяжкий.


За цим фактом поліцією розпочато кримінальне провадження.


Триває з’ясування усіх причин та обставин події.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/robiv-selfi-na-dahu-potyaga-na-zhitomirshchini-10-richnogo-shkolyara-vdarilo-strumom-502279.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.