В Одесі влаштували видовищний флешмоб на підтримку Сенцова

В Одесі влаштували видовищний флешмоб на підтримку Сенцова
Одесити підпалили фаєри на Потьомкінських сходах


В Одесі на Потьомкінських сходах провели флешмоб із запалюванням файєрів, вимагаючи звільнити українських політв’язнів, у тому числі незаконно засудженого режисера Олега Сенцова, який голодує 55-й день.


Про це йдеться у повідомленні одеського «Національного корпусу».


«Національний Корпус Одеса долучився до всеукраїнської акції в підтримку політв’язнів і зокрема Олега Сенцова», — повідомили в організації.


Учасники акції помістились майже на усій площі Потьомкінських сходів, тримаючи у руках банери. На плакатах читався напис: «Олег Сенцов, Україна з тобою».
Крім того, люди принесли великий плакат: «Свободу полоненим».


Один з активістів, що перебував внизу, бив у барабан, відраховуючи, таким чином, старт для запалювання фаєрів.


Ввечері, коли стемніло, учасники акції одночасно запалили файєри.Як відомо, на стадіоні «Олімпійський» у центрі Києва відбулася акція на підтримку засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Її учасники розгорнули на трибунах банер «Олег Сенцов, Україна з тобою» й запалили на його тлі піротехнічні засоби. Вони вигукували гасла на кшталт «Свободу Олегу Сенцову».


Нагадаймо, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повернулася з Росії до Києва, так і не відвідавши утримуваних у російських в’язницях українців.


Раніше Геращенко озвучила список громадян Росії, які засуджені в Україні за підготовку терактів чи участь у військових діях, і яких пропонують обміняти на українських політв’язнів.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/odesa/news/v-odesi-vlashtuvali-vidovishchniy-fleshmob-na-pidtrimku-sencova-510826.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.