Стало відомо про нове масове отруєння дітей під Києвом

В середу, 3 липня, в Київській області, в санаторії "Поляна", стався ще один випадок масового отруєння дітей.

Про це "Українській правді" повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Санаторний заклад обласної ради "Поляна" розташовується в Баришівці. За словами Горгана там отруїлися 17 людей.

"17 діток. У них є ознаки кишкової інфекції. Їх відразу оглянули, наразі вони ізольовані, дітей у складному стані немає. У закладі також відібрали змиви і ніші необхідні матеріали на аналіз. Також підготували місця у інфекційних закладах району на випадок, якщо у когось з дітей погіршиться самопочуття", — зазначив він.Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", в понеділок, 2 липня, в приватному дитячому таборі "Славутич" під Києвом, який належить цивільній дружині екс-президента України Віктора Януковича, Любові Полежай, отруїлися 12 дітей. Одна з дівчаток перебуває в комі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2018-07-04/stalo-izvestno-o-novom-massovom-otravlenii-detey-pod-kievom/135060”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.