Польща заради українців запустить новий залізничний маршрут

Поїзд PKP Intercity — Польща заради українців запустить новий залізничний маршрут
Поїзд PKP Intercity
Польща запустить потяг з Перемишля до Берліна з розрахунком на українців


Польська залізнична компанія PKP Intercity має намір в поточному році налагодити пряме залізничне сполучення між Перемишлем і Берліном. Це обумовлено зростаючим трафіком на східному кордоні Польщі та міграцією громадян України до країн ЄС.


У PKP Intercity хочуть цим скористатися і домогтися того, щоб цей рух здійснювалося саме по залізниці, передає ЦТС з посиланням на Rynek kolejowy.


Для цього до кінця року запустять склад з причіпних вагонів, який з Перемишля буде йти через Вроцлав і Зелену Гуру до столиці Німеччини.


«Сполучення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п’ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли відзначалося двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі сходу», — заявив глава PKP Intercity Марек Хранюк.


За словами топ-менеджера, компанія має намір скористатися цим трендом і запропонувати нове ж / д сполучення ще в цьому році. "Є взаєморозуміння з українською та німецькою сторонами в питанні повідомлення з Перемишля через Зелену Гуру до Берліна. Поїзд буде називатися" Метрополь ". Це буде склад вагонів, який у Вроцлаві буде чіплятися до складу, наступного в Берлін", — пояснив М. Хранюк.


Він також зазначив, що зростання трафіку на східному напрямку вимагає пильної уваги до запуску потязі в з Польщі, які могли б рухатися по залізниці з колією стандарту 1520 мм. Для цього потрібні сучасні системи зміни ширини колісних пар на рухомому складі.


Нагадаймо, міністри інфраструктури Польщі і України Анджей Адамчик та Володимир Омелян домовилися про створення робочої групи, яка вивчить питання запуску прямого залізничного сполучення між Львовом і Любліном.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/polshcha-zaradi-ukrajinciv-zapustit-noviy-zaliznichniy-marshrut-509202.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.