Коронавірус забрав понад 2000 життів і атакує нові країни: свіжі дані про епідемію

За 21 лютого кількість померлих в результаті зараження коронавірусом Covid-19 в Китаї досягло 2345 чоловік, підтверджено 76 тисяч 288 випадків зараження.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє видання "Сіньхуа".

"У Державному комітеті у справах охорони здоров’я КНР в суботу повідомили про отримання ... повідомлень про 397 нових підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу, а також про 109 нових летальних випадків за п’ятницю", — йдеться в повідомленні.Відзначають, що серед усіх нових випадків з летальним результатом 106 відбулися в провінції Хубей. У той же час після одужання з лікарень Китаю вже виписані 20 тисяч 659 осіб.

За даними ВООЗ, кількість заражених коронавірусом за межами Китаю досягла 1200 чоловік. Поза Китаєм за добу заразилися 174 людини, за день — 127 осіб.

Статистика інфікування за межами Китаю: більше 100 в Південній Кореї, 17 в Італії, 13 в Ірані, 13 в Японії, 13 на лайнері Diamond Princess, 4 в Австралії, 2 в Гонконзі, 2 в Таїланді, а також по одному випадку в Сінгапурі, США, Ізраїлі та Лівані.

Відзначається, що захворюваність коронавірусом стрімко зростає в Південній Кореї. За інформацією міністерства охорони здоров’я країни, за добу кількість заражених зросла майже в два рази і досягла 346 чоловік. Ще три дні тому повідомлялося тільки про 50 хворих.

В Європі лідером серед захворілих стала Італія. За доба захворюваність зросла майже в 6 разів — з 3 до 17 випадків. У десяти містах регіону закриті школи, дитячі садки і майже всі магазини (торгують тільки товарами першої необхідності), заборонені всі масові заходи.

Нагадаємо, в Україні, за інформацією МОЗ, не зафіксовано жодного підтвердженого випадку захворювання коронавірусом Covid-19.

Як повідомляв "Апостроф", група вчених і експертів з Німеччини, Нідерландів, США та інших країн випустила офіційну заяву, в якій спростувала чутки про те, що вірус, що викликає Коронавірусние захворювання (Covid-19) , був нібито навмисно синтезований в лабораторії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-02-22/koronavirus-zabral-bolee-2000-zhiznej-i-atakuet-novye-strany-svezhie-dannye-pro-epidemiyu/189093”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.