В Ужгороді горів автомобіль дипломата

У ніч на неділю в Ужгороді згорів автомобіль, що належить 49-річному жителю обласного центру. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.


“Сьогодні, 26 січня, близько 02:20 до поліції надійшло повідомлення від працівників УДСНС в Закарпатській області про те, що на Слов’янській набережній в місті Ужгород горить автомобіль.


На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи. Встановлено, що горів автомобіль марки “Mercedes-Benz” 2013 р.в. Авто належить 49-річному мешканцю Ужгорода.


Попередня правова кваліфікація – частина 2 статті 194 Кримінального кодексу України, тобто умисне знищення або пошкодження майна, шляхом підпалу.


Призначено відповідні експертизи, у ході яких буде встановлено причини загорання автомобіля”.


Разом з тим, журналіст Віталій Глагола повідомив, що авто належить дипломату, колишньому послу України у Швейцарії Ігорю Діру.Місцевий сайт Ужгорода 0312.ua також повідомляє з посиланням на джерела, що авто ймовірно належить відомому дипломату – Надзвичайному та Повноважному Послу України, який свого часу займав одну з керівних посад в Секретаріаті президента та займав високі дипломатичні пости.


Ігор Дір

гор Дір народився 11 серпня 1971 року, йому 48 років. З 2007 по 2008 був керівником Головної служби зовнішньої політики Секретаріату президента. У 2008-2014 роках працював послом України у Швейцарії.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/v-uzhgorodi-goriv-avtomobil-dyplomata.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.