У Вінниці відкрили виставку “Подих війни”. Картини для неї писали на передовій (Фото) - Читать всем на rezonans

Сьогодні, 24 січня, у холі Вінницької міської ради відкрили виставку “Подих війни”. Експозиція представляє полотна, написані на лінії фронту. Авторами картин є художники з України та Литви. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. Українські та литовські художники створювали полотна під час пленеру в Станиці Луганській у вересні 2019 року. Авторів картин шість: Федір Александрович, Сергій Захаров, Валерія Москвітіна, Вігантас Веяс, Саулюс Паукштис та Грета Бернотайте.

Виставка експонувалася у Посольстві Литви та у галереї Тадзіо. У Вінниці відбувається третя презентація картин. “Мені приємно бути у Вінниці і відкривати виставку. Вона не така велика, але абсолютно унікальна.

У Станиці Луганській відбувся перший художній пленер на лінії розмежування, яка розділяє два абсолютно різних світи. Деякі литовці вперше побачили «подих війни». Литва завжди допомагає Україні і дружить. Війна продовжується, Європа не повинна закривати на це очі, і має говорити про це”, — зауважив Посол Литви в Україні Марюс Януконіс.

Художник Федір Александрович зазначив, що мистецтво є певним щитом, яке обороняє людей від насильства. А кожний автор мав свій погляд та трактування одного ж і того самого місця. Експозиція триватиме до 12 лютого. Після Вінниці планується низка виставок “Подих війни” в Україні та Литві. .Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/u_vinnici_vidkrili_vistavku_podih_vijni_kartini_dlya_ne_pisali_na_peredovij_foto”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.