Майбутній шеф Морської адміністрації Ніякий назвав держреєстр «жовтою пресою»

На крісло голови Морської адміністрації претендує виходець із групи компаній «Трансшип», яка фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних зі співпрацею з країною-агресором. Чи підтримує потенційний очільник морської галузі України політику корпорації, бенефіціарним власником якої є його безпосередній нинішній керівник Андрій Іванов? Про це журналіст «СтопКору» Алла Легеза поспілкувалась безпосередньо з директором ДП «Трансшип-сервіс» Іваном Ніяким.

Утім, пан Ніякий наявність зв’язків з російськими компаніями навідріз заперечує.

«Це все не так насправді, в них треба більше розібратися, тому що це заголовки якихось новин, якихось газет, причому жовтих, мені здається», – запевняє потенційний урядовець.

Щодо Андрія Іванова, то його пан Ніякий визнає найбільш впливовою людиною у своєму житті, своїм учителем.

ТОВ "Трансшип-Агент" справно платить податки в бюджет агресора Фото: Rusprofile

Проте цікаво, що саме вважає жовтою пресою Іван Ніякий? Аналітичні платформи чи Державний реєстр судових рішень? У відкритих базах даних є багато цінної інформації стосовно потенційного очільника МорАду.

Візьмемо до прикладу його декларацію, в якій зазначено, що заробітна плата пана Ніякого у ДП «Трансшип-Серівс» становила у 2018 всього близько 6-ти тисяч на місяць, а в компанії «Універсальна буксирна компанія» ще менше.

Не задекларував він ні будинку, ні квартири, навіть орендованої. Лише авто Infiniti, майже півмільйона гривень готівкою та майнові права ТОВ «Стікон» на суму майже 2 млн.

До речі, ТОВ «Стікон» – компанія-забудовник, яка впродовж останніх 3 років фігурує у дев’яти кримінальних справах.

Зауважимо, Кабмін мав прийняти рішення щодо кандидатури очільника МорАду у середу, 4 грудня. Утім, ані на , ані на пана Ніякого у соціальній мережі інформації щодо призначення або відхилення кандидата наразі немає.

Отже, вже цього тижня один з найважливіших інфраструктурних органів може очолити людина, яка має безпосереднє відношення до компаній, пов’язаних з окупантами, та за якою тягнеться шлейф кримінальних проваджень і сумнівних зв’язків.

Яким буде фінальне рішення Кабміну – «СтопКор» обов’язково повідомить.

Читати також:
У Кабміні хочуть довірити українське море нелегальній обслузі російських кораблів
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/maybutniy-shef-morskoyi-administratsiyi-niyakiy-nazvav-derzhreyestr-zhovtoyu-presoyu/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.