Стало відомо, хто очолив департамент ГПУ з нагляду за злочинами в умовах збройного конфлікту

Генпрокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Юрія Рудя на посаду начальника Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Відомо, що до цього Рудь був призначеним начальником управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури.

За час роботи забезпечував організацію досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо розв‘язання та ведення агресивної війни проти України представниками влади і збройних сил РФ, порушення законів та звичаїв ведення війни, вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки і тероризму, передає із посиланням на пресслужбу ГПУ.

Передбачається, що в Департамент конфліктів будуть передані понад 200 кримінальних проваджень. Мова йде про глобальні та резонансні злочини, зокрема, Іловайську та Дебальцевську трагедії, збиття літаку рейсу MH17, захват АР Крим, “справу моряків”, а також факти розв’язання та ведення збройної агресії Росії, системного катування та вбивства полонених українських військових і цивільного населення.

Департамент здійснюватиме процесуальне керівництво та нагляд за досудовим розслідуванням у вищевказаних провадженнях, які розслідуються СБУ та Нацполіцією.

Нагадаймо, департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, створений в Генеральній прокуратурі України 21 жовтня цього року.

Читати також:
Зустріч лідерів НАТО в Лондоні: оприлюднена програма Вадима Пристайка на цьому заході Правоохоронці знайшли 13 точок накопичення “підроблених” цигарок
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/stalo-vidomo-hto-ocholiv-departament-gpu-z-naglyadu-za-zlochinami-v-umovah-zbroynogo-konfliktu/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.