Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/argonavt/domains/argonavt.net/public_html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/argonavt/domains/argonavt.net/public_html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Українському заробітчанину в Польщі не віддали 200 тис. грн зарплати

gipoteza.pr@gmail.com

Українському заробітчанину в Польщі не віддали 200 тис. грн зарплати

Picture

Picture

Зварювальник з України, який офіційно працював на заробітках у Польщі, недоплатили загалом 25 тис. злотих, що дорівнює близько 200 тис.₴ Про це повідомляє ТРК "Україна".

"Я звертався безпосередньо до самого керівника. Він спочатку говорив, що він віддав ті кошти тому, в кого я працював. А той виїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що уже це не з’ясується. Коли той приїхав з Франції, я під’їхав до нього додому, а він говорить, "і мені не доплатили", – згадує потерпілий.

Також уточнюється, що за роботу із монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще у січні-травні 2017 року, українцю не виплатили більше 8 тис. злотих (близько 64 тис. грн).

"В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об’єктів їм не доплатили третину – 17 тис. злотих. Це 136 тис.₴ Працівникам насилу зібрали гроші, аби повернутися в Україну", – йдеться в матеріалі.

Робітникам урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав до офісу фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

"У договорі дійсно йдеться про надання протоколу виконаних робіт. Але хто повинен був його пред’явити, Ярославу наймачі й не думали розтлумачити", – пише видання.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката та справу – 6 тис. злотих, або 48 тис.₴ Незалежно від результату справи, він збирається повернутися в Україну, де в нього сім’я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.


Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/accidents/367907/ukrayinskomu-zarobitchaninu-v-polshchi-ne-viddali-200-tis-grn-zarplati”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.