Журналіст розповів, чи варто мешканцям Харкова боятись техногенної катастрофи (відео)

Події довкола Харківського коксового заводу нещодавно сколихнули всю країну. Сюжет "СтопКору" про те, як працівники підприємства майже півроку не можуть отримати заробітну плату та потерпають від нічних "маски-шоу" у виконанні правоохоронців, б’є рекорди на Ютубі. Проте ця історія викликала у глядачів безліч нових питань.

Про які суми заборгованості йдеться та чому люди, які почуваються майже кріпаками, не можуть покинути роботу на заводі? Хто блокує роботу стратегічного підприємства та поставив місто-мільйонник на межу техногенної катастрофи? Та, найголовніше, яким може бути фінал цієї історії для заводу? Дізнавайтесь усі факти й подробиці з влогу Артема Поліковського.

Читати також:
Безпаливна афера: через блокування роботи коксохімічного заводу Харків опинився на межі техногенної катастрофи
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zhurnalist-rozpoviv-chi-varto-meshkantsyam-harkova-boyatis-tehnogennoyi-katastrofi-video/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.