Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/argonavt/domains/argonavt.net/public_html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/argonavt/domains/argonavt.net/public_html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Прокинься, груша боксерська: Трамп накинувся з образами на відомого актора

gipoteza.pr@gmail.com

Прокинься, груша боксерська: Трамп накинувся з образами на відомого актора

дональд трамп

Президент США Дональд Трамп образив культового голлівудського актора Роберта Де Ніро.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Twitter глави Білого дому.

Трамп обізвав артиста «людиною з дуже низьким IQ».

“Роберт Де Ніро, людина з дуже низьким IQ, у фільмах пропустив дуже багато ударів по голові від цих боксерів. Я бачив його виступ минулої ночі і по-справжньому вірю, що він “поплив”. Думаю, він не розуміє, що зараз економіка в кращому стані, ніж коли-небудь, працевлаштованість досягла максимальних показників, а багато компаній знову вливають гроші в нашу країну. Прокинься, боксерська груша!” — вважає лідер американців.Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що Роберт Де Ніро використовував ненормативну лексику щодо президента США Дональда Трампа під час виступу на церемонії вручення премії «Тоні» в Нью-Йорку.

Церемонію вручення премії в прямому ефірі транслював телеканал CBS. Однак телеглядачі не почули ненормативну лексику з уст Де Ніро, так як її «запикали».


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/prokinsya-grusha-bokserska-tramp-nakinuvsya-z-obrazami-na-vidomogo-aktora/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.