Вінницькі водії побили протестувальників, які перекрили дорогу


Сьогодні о 13 годині на Барському шосе відбулася друга акція протесту жителів села Березина. Вони вкотре перекрили міжнародну трасу М-21, аби привернути увагу місцевої влади до необхідності відремонтувати дорогу та повернути приміський маршрут. Через блокування траси водії, які опинилися у заторі, застосували силу до мітингувальників. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на ФБ-сторінку Якушинецька громада.

Зазначається, що під час акції водії автомобілів, які перебували в заторі застосовували фізичні розправи, наїжджали не тільки на жінок, але й дітей. Оскільки поліція теж була на протесті, потерпілі звернулися до них.

protest-vinnitsia- 1

У суботу у передмісті Вінниці люди перекривали міжнародну трасу, щоб повернути автобусний маршрут 16А «Водоканал – Медмістечко». Його з 23 вересня зменшать на кілька кілометрів через погану дорогу. Наразі створено відповідну петицію.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото з соцмереж


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/31916-vinnytski-vodii-pobyly-protestuval”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.