Пожежа у пасажирському поїзді на вокзалі у Вінниці: перші подробиці та фото

У неділю, 22 вересня ввечері, на вокзалі у Вінниці сталася пожежа у пасажирському потязі – на щастя, у вагонах не було пасажирів, потяг перебував на відстої.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ГУ ДСНС України у Вінницькій області.Loading...

За інформацією рятувальників, пожежу гасили чотири пожежні автомобілі та 17 фахівців. Станом на 20:00 пожежа ліквідована.

Очевидці у соцмережах публікують фото інциденту. Судячи зі знімків, пожежа була досить потужною.

Пожежа у пасажирському потязі на вокзалі у Вінниці: перші подробиці та фото

Нагадаймо, у суботу, 14 вересня, в столичному Гідропарку сталася пожежа – палав комплекс Bora Bora Beach Club, чорний дим можна було побачити з різних районів міста. Через вітер вогонь перекинувся на дерева.

Нагадаємо також, у Деснянському районі Києва у середу, 11 вересня, спалахнула потужна пожежа на ринку “Юність”. Рятувальники завадили поширенню вогню на весь павільйон, а через півгодини пожежу загасили. Постраждала продавчиня, яка надихалася чадним газом.

Крім того, в центрі Києва стався новий інцидент з автівкою – 20 вересня у дворі житлового будинку на бульварі Марії Примаченко згорів електрокар Chevrolet Bolt. Власник автівки розповів, що пожежа спалахнула після зарядки акумулятора машини: він зарядив транспортний засіб і пішов відпочивати, а через 10 хвилин йому повідомили, що машину охопив вогонь.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/09/22/pozhezha-u-pasazhyrskomu-poyizdi-na-vokzali-u-vinnytsi-pershi-podrobytsi-ta-foto/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.