У Запоріжжі урочисто зустріли звільненого політв’язня РФ Панова

Yevgeniya Nazarova / Radio Svoboda

Євген Панов

Yevgeniya Nazarova / Radio Svoboda


У центрі Запоріжжя в суботу, 21 вересня, урочисто зустріли звільненого з російського ув’язнення Євгена Панова.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Привітати його прийшли ветерани війни на Донбасі, представники облдержадміністрації, обласного військового комісаріату та журналісти. Бійці вручили Панову прапор 37-го батальйону, в якому він служив, і вітали його словами «Слава Україні», «Ти вдома, брате».

Євген Панов у супроводі дружини Катерини повертається додому в Енергодар після медичного обстеження і отримання першої допомоги у Феофанії. Спілкуючись із журналістами, він зазначив, що поки не готовий говорити про найближчі плани на майбутнє.

«Ще поки не знаю… Планів багато. На роботу, а далі…Дуже вдячний. Велика подяка за підтримку, за те, що не забули», — сказав Євген Панов.

Нагадаймо, Панов повернувся в Україну в межах обміну утримуваними особами з РФ 7 вересня.

В Україну також повернулися 24 моряки, захоплені Росією у районі Керченської протоки, Олег Сенцов, Павло Гриб, Володимир Балух та інші політв’язні.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-zaporizhzhi-urochisto-zustrili-zvilnenogo-politv-yaznya-rf-panova-novini-ukrajini-50044059.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.