Олександр + Катерина: вінницькі патрульні не сподівались знайти кохання


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Олександр + Катерина: вінницькі патрульні не сподівались знайти кохання

Приємною новиною поділилися у Патрульній поліції Вінниці.

— Подаючи заявку на службу до патрульної поліції Вінницької області, ці двоє людей аж ніяк не сподівались знайти тут кохання, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

У неділю, 15 вересня 2019 року, поліцейський взводу №2 роти №2 Олександр Рапинець та поліцейська взводу №2 роти №1 Катерина Цілінська поєднали свої долі, обмінялись обручками та зачитали один одному обітниці.

— Коли ми з тобою познайомились, я був захоплений твоєю щирістю та добротою. Я закохався в твою гарну посмішку та прекрасні очі. Мене вразила твоя відвертість та сміливість говорити все так, як ти думаєш, хоч інколи це й призводить до синців, з якими ти приходиш після роботи. Але що б не сталося, які б випробування не приготувала нам доля, я обіцяю оберігати тебе, кохати і робити тебе щасливішою, – сказав Олександр своїй нареченій під час церемонії.

Катерина ж, у свою чергу, подякувала своєму обранцю за те, що він завжди приходив їй на допомогу, навіть тоді, коли вона цього не очікувала. Дівчина обіцяла підтримувати Олександра у всіх його починаннях та бути поруч навіть тоді, коли буде здаватись, що весь світ відвернувся.

— Вони такі різні, але так чудово доповнюють один одного. Вона – весела, прагматична, мега-енергійна і не може довго всидіти на місці. Він – спокійний, виважений, добрий, цілеспрямований і надійний. Разом ці двоє створили чудовий союз, і ми безмежно радіємо за наших колег! — зазначають у патрульній поліції.

Редакція «20 хвилин» приєднується до вітань та бажає довгих років у любові та злагоді.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/oleksandr--katerina-vinnitski-patrulni-ne-spodivalis-znayti-kohannya-10941426.html”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.