Окупаційна влада Криму визнала, що півострів не отримав ні копійки з федеральної цільової програми

Окупаційна влада Криму визнала, що півострів не отримав ні копійки з федеральної цільової програми
Окупаційна влада Криму визнала, що півострів не отримав ні копійки з федеральної цільової програми

У 2015 році Крим так і не отримав ні копійки з передбачених федеральною цільовою програмою розвитку Криму і Севастополя 15 млрд руб.

Про це заявив так званий глава Криму Сергій Аксьонов.

Крім того, за його словами, жоден із об’єктів, які потребують фінансування, не затверджений Міністерством економічного розвитку РФ.

"По ФЦП в 2015 році повинні були освоїти 15 млрд руб. Сьогодні вже грудень, на сьогодні ще жодної копійки, при тому, що три рази узгоджувалися плани, графіки, найменування заходів і нашими посадовими особами, усіма без винятку федеральними, включаючи узгодження всіх прохань федеральних міністерств. До 15 червня ми графік і погодили, і провели постанову уряду з цього приводу", — цитує Аксьонова Крыминформ.

Аксьонов підкреслив, що немає сенсу "шукати крайніх".

"Людям насправді все одно, люди кажуть: ви пообіцяли побудувати водогін, лікарні — побудуйте. У 2015 році — 174 об’єкта ФЦП, за якими Крим направив всі документи в федеральні органи влади, можливо, з помилками, але направив", — зазначив представник окупаційної влади.

Він нагадав, що пропонував закріпити цільову програму або за міністерством економіки РФ, або за Кримом.

"У нинішній ситуації процес не рухається з мертвої точки, на жаль. Напевно, все-таки сама структура прийняття рішень у цій ситуації повинна якось змінитися, інакше ми так взагалі ніколи нічого не побудуємо", — підкреслив Аксьонов.

Раніше повідомлялося, що в рамках Федеральної цільової програми розвитку анексованого Криму і Севастополя до 2020 року місто має отримати дев’ять млрд. рублів на реконструкцію, модернізацію та розвиток системи водопостачання.

НВ


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.