Яценюк розповів про плани легалізувати ігровий бізнес

Яценюк розповів про плани легалізувати ігровий бізнес
Яценюк розповів про плани легалізувати ігровий бізнес

Прем’єр Арсеній Яценюк закликав Раду у наступному році прийняти закони, необхідні для легалізації ігрового бізнесу і видобутку бурштину. Про це прем’єр заявив під час виступу в парламенті.

«Нам необхідно прийняти все необхідне законодавство в тому числі для легалізації ігрового бізнесу, бурштину, приватизацію, щоб 2016 рік став роком економічного зростанням», — сказав прем’єр.

Також він розповів про плани у 2016 році реформувати середню освіту і медицину.

«І в реформі середньої освіти і в реформі медицини у 2015 році було зроблено дуже мало. Медицина — це перехід від фінансування ліжка до фінансування сервісу з надання медичних послуг», — сказав прем’єр.

Третім пунктом планів він назвав приватизацію, четвертим — нові податкові правила, п’ятим — продовження децентралізації, шостим — угоду про Зону вільної торгівлі з ЄС і запровадження безвізового режиму, сьомим — завершення судової реформи України.

«Такий план, наш спільний план, повинен бути на 2016 рік», — заявив прем’єр.

bbc.com


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.