У Донецьку вбили одного з колишніх «міністрів ДНР»

У Донецьку вбили одного з колишніх «міністрів ДНР»
У Донецьку вбили одного з колишніх «міністрів ДНР»

Прокуратура Донецької області розслідує загибель колишнього «міністра палива та енергетики» терористичної «ДНР» Євгена Файніцького.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«До органів прокуратури України із заявою про скоєння кримінального злочину звернувся житель міста Києва. У своєму зверненні він стверджує, що його брата – Євгена Файніцького, який працював на терористів «ДНР», жорстоко вбили й інформацію про цей факт замовчують», – йдеться в повідомленні прокуратури.

У прокуратурі розповіли, що Файніцького затримали бойовики. Як повідомив «виконувач обов’язків генерального прокурора ДНР» Андрій Співак, Файніцького заарештували за «проукраїнську, бендерівську, націоналістичну позицію».

Родичі Файніцького отримали з Росії підтвердження про те, що він помер іще в травні 2015 року. Місцем смерті зазначено місто Донецьк Донецької області. Причини не вказано.

Прокуратура Донецької області з’ясовує обставини смерті. Дані за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за ст. 115 КК України (умисне вбивство).


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.