«Де твої обіцянки, громадянин Путін?»

«Де твої обіцянки, громадянин Путін?» — житель Ялти (ВІДЕО)
«Де твої обіцянки, громадянин Путін?» — житель Ялти (ВІДЕО)
Один з жителів окупованого Російської Федерації Кримського півострова проїхався з відеокамерою по околицях свого рідного міста Ялта і показав, яка там насправді реальна ситуація з паливом на місцевих АЗС, а також роботу супермаркетів.
Пропонуємо читачам невеликий відеорепортаж жителя Ялти Сергія, на якому він об’їхав кілька місцевих заправок, а також місцеві супермаркети.
Як видно з відео, в одному з супермаркетів Ялти сьогодні здійснюється торгівля тільки при вході в нього і тільки фактично хлібом і молоком.
Також Сергій показав, що черги на АЗС хоч і не великі, але все ж є: одна з них досягла 250 метрів.
Зазначимо, що на цьому відео з Ялти присутні АЗС, на яких взагалі немає ніякого палива.
«Громадянин Путін обіцяв тут все... І навіть до того, що відключать світло, що до всього в Криму будуть готові і що Росія готова... І чому досі не провели цей кабель з Краснодара – тільки зараз авральним методом його прокладати взялися... Нам що, два роки «парили» мізки?.. Лапшу вішали на вуха?.. Я вже не кажу про побиті дороги...», — вголос на відеокамеру розмірковує житель Ялти.
«... Все це, по моєму, один великий „розвод” з усім цим світлом, з усім цим газом, низькими цінами і т. д... Так от дивлячись на цю чергу (на черговій АЗС Ялти – «Преса України»), на інші черги, на закриті заправки, на деякі закриті магазини, хочеться задати питання, він логічно виникає – «Що вже майже два роки робив Крим у Російській Федерації?»... Адже нічого не зробили... Кабель обіцяли прокласти вже буквально з перших днів (початку окупації Криму – «Преса України»). Всі тут говорили, що готові до відключення світла – ні генераторів, нічого...Електроенергію дають п’ять годин на добу і це ще добре, тому що у деяких і досі немає світла...», — також розповів незадоволений житель окупованого Криму.
«Так де обіцянки, громадянин Путін? Обіцянки треба виконувати... Якщо вже взяв Крим, то треба піклуватися про нього, щоб хоча б в ньому світло горіло... Чи ви не знали, що в Україні можуть взяти і відключити світло... І що тепер робити?... Так треба було робити це раніше, як було обіцяно...», — риторично запитує у Путіна цей житель Ялти.
В кінці відео Сергій вже в серцях звертається до всіх кримчан, які бажали приходу «руского міра» в український Кримський півострів.
«Ось і стійте в чергах тепер», — завершується це досить таки цікаве відео з сьогоднішньої Ялти.
Джерело

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.