СБУ виявила диверсантів, які хотіли забрати півтори сотні літаків по угоді з фірмою односписочників Туки і Мочанова

СБУ виявила диверсантів, які хотіли забрати півтори сотні літаків по угоді з фірмою односписочників Туки і Мочанова
СБУ виявила диверсантів, які хотіли забрати півтори сотні літаків по угоді з фірмою односписочників Туки і Мочанова

У Запоріжжі Служба безпеки України блокувала диверсію, спрямовану на ослаблення держави в сфері обороноздатності та економічної безпеки.

Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на інформацію прес-служби відомства.

За даними СБУ, комерційні структури намагались захопити майно Державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І. Покришкіна». Комерсанти з підробленими документами звернулися до суду із заявою про визнання власності та витребування майна «ЗЦЛП». Незважаючи на те, що власником держпідприємства є міністерство інфраструктури України, і ніяких правових відносин з комерційними структурами підприємство не мало, суд виніс рішення про визнання права власності за комерційними структурами.

У власність комерсантів мали перейти 158 повітряних суден, ринкова вартість яких становить більше ніж 50 млн грн. та злітна смуга аеродрому, яку планувалося зруйнувати.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 15 (замах) ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

Заочне рішення про передачу майна «ЗЦЛП» у вересні виніс Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська.

З матеріалів справи відомо, що в грудні 2013 року ТОВ «Банкометал» уклало з неназваною особою угоду про зберігання майна на одному зі складів Дніпропетровська. Всупереч договору, особа передала це майно на зберігання в «ЗЦЛП», а потім відмовилася його та правовстановлюючі документи повернути.

Суд визнав право власності за фірмою на спірне майно і зобов’язав витребувати його з володіння неназваної особи і льотного центру. Зокрема, до переліку майна входить 9000 штук аеродромних плит ПАГ-14, 86 літаків Л-29, 5 літаків Як-55, один Як-18Т і Ан-24 РТ, два Вильга-35, 19 літаків Ан-2Т 1Г, сім літаків Як-42, тощо.

Як повідомляло видання, влітку 2015 року два колишні керівники центру льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І. Покришкіна отримали вироки за розкрадання майна, ще один керівник перебуває під слідством.

Незмінним власником ТОВ «Банкометал» є Путінцев Сергій Борисович. На позачергових парламентських виборах 2014 року він балотувався за списками партії «Україна – єдина країна» під №66. При цьому, він вказувався як головний спеціаліст «Банкометалу». Також контакти Путінцева (066-546-23-26, вказувалися в оголошенні про навчання за спеціальностями авіаційного спрямування на базі Криворізького коледжу Національно авіаційного університету. Прийом організовувався Внутрішнім миротворчим контингентом України.

Директором «Банкометалу» значиться Фалєєв Володимир Віталійович, який також балотувався до парламенту за списками партії «Україна – єдина країна» під №32. Тоді він вказувався як керівник ТОВ «Іриан» власником якого є Потапова Ірина Федорівна. Вона ж, як керівник ГО «Всеукраїнський Центр «Суспільна ініціатива та право захист», підписувалася під зверненням до президента Петра Порошенка з вимогою досягнення миру і припинення бойових дій, розширення повноважень громад тощо. Організатором звернення виступив рух «Українській вибір» Віктора Медведчука, кума президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, список партії «Україна – єдина країна» очолювали Максим Музика, Данило Яневський, Олексій Мочанов, Сергій Ісмагілов, Георгій Тука, Дмитро Стус та інші.

http://nashigroshi.org/


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.