Шахраї перерахували в "ЛНР" три мільйони гривень державних грошей

Шахраї перерахували в "ЛНР" три мільйони гривень державних грошей
Шахраї перерахували в "ЛНР" три мільйони гривень державних грошей

Оперативники у Луганській області викрили схему фінансування терористів самопроголошеної "ЛНР".

Про це повідомила прес-служба ГУМВС України у Луганській області.

На потреби сепаратистів було перераховано понад три мільйони гривень.

Терористи використовували кілька підприємств, що були зареєстровані одночасно на українській та окупованій території. Вони спеціалізувалися на будівельно-ремонтних роботах по відновленню інфраструктури Луганщини, які фінансувалися з місцевого бюджету.

Усього на розрахункові рахунки вказаних підприємств перерахували понад три мільйони гривень для виконання робіт. Після цього гроші перевели у готівку та направили на потреби так званої "ЛНР".

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею "створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" кримінального кодексу. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років з конфіскацією майна.

Наразі встановлюють додаткові факти та коло осіб, причетних до організації злочинної схеми.


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.