Пси Авакова заарештували фронтовика-капелана

Пси Авакова заарештували фронтовика-капелана
Пси Авакова заарештували фронтовика-капелана

Кілька днів тому цепними псами режиму був заарештований активний учасник місіонерського служіння на фронті Ігор Плохой.

24 вересня до нього додому увірвалися представники УБОПу, аби провести обшук. Цього дня йому було висунуто звинувачення у причетності до вибуху під Верховною Радою 31 серпня.

Виконуючи свій патріотичний обов’язок, Ігор Плохой дійсно був 31 серпня під Верховною Радою. Коли розпочалися сутички, він рушив ближче до кордону з “міліцією”, аби забрати свого товариша — пораненого ще на фронті бійця, якому “стражі порядку” розбили тоді кийком голову.

Згодом він описав події під ВР на своїй сторінці facebook.

Будучи протестантом, Ігор Плохой разом із православними та католицькими священиками побував не в одному військовому підрозділі на передовій. Проповідував Слово Боже, підтримував бійців морально, паралельно в силу своїх можливостей діяв як волонтер. Тепер режим переслідує його за саму лиш участь у акції протесту проти прийняття путінських змін до Конституції.

http://banderivets.org.ua/


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.