На Луганщині СБУ виявила два арсенали зброї колишніх військових

На Луганщині СБУ виявила два арсенали зброї колишніх військових
На Луганщині СБУ виявила два арсенали зброї колишніх військових

Служба безпеки України вилучила два великі арсенали зброї у районі проведення антитерористичної операції.

За попередньою інформацією, колишні військовослужбовці одного з добровольчих батальйонів планували перевести вглиб України дві великі партії необлікованої зброї та боєприпасів, повідомляє прес-центр СБУ.

"У рамках спецоперації СБУ виявили поблизу села Бахмутівка Новоайдарівського району Луганської області автомобіль із підствольним гранатометом, тротиловими шашками, протипіхотними мінами та ручними гранатами різних типів, патронами і магазинами до автоматичної зброї тощо", — йдеться в повідомленні.

Фото: СБУ

Зазначено, що другу партію зброї силовики виявили у "схроні" в покинутих приміщеннях заводу в селі Половинкіне Старобільського району Луганщини.

"У схованці знайдено 33 кілограми тротилу в шашках, три автоматичні станкові гранатомети, кулемети, автомати Калашникова, 40 ручних протитанкових гранатометів, ящики з патронами до стрілецької зброї різних калібрів, гранати різної модифікації, 7 реактивних снарядів до РСЗВ "Град", — доповіли в СБУ.

Фото: СБУ

За вказаними фактами військова прокуратура Луганського гарнізону розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу. Тривають оперативно-слідчі дії.

theinsider.ua


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.