На Кавказі повстанці продовжують виснажувати в боях російські війська

На Кавказі повстанці продовжують виснажувати в боях російські війська
На Кавказі повстанці продовжують виснажувати в боях російські війська

У Гімрі вночі продовжувалися нічні бої з російськими силовиками.

У гірській частині Дагестану відновилися бої, які зараз підпілля веде переважно вночі. За словами місцевих жителів, російська армія застосовує великокаліберну зброю в Унцукульскому районі, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на “Кавказький вузол“.

Нагадаємо, що 10 серпня в Унцукульському районі Дагестану був введений режим КТО. 11 серпня НАК оголосив про вбивство чотирьох повстанців і пораненні спецназівця. Серед убитих, за даними відомства, виявився Магомед Сулейманов, який з квітня 2015 очолював “Імарат Кавказ”, визнаний в Росії терористичною організацією. Вранці 12 серпня очевидці спецоперації у Дагестані розповіли про нічні перестрілки.

“З першої години дня до п’ятої вечора тривала сильна стрілянина – стояв страшний гуркіт. Потім все затихло, але над лісом продовжували літати вертольоти. Мабуть, силовики розшукують бойовиків”, – розповіли місцеві жителі.

За їхніми словами, весь день з місця проведення спецоперації надходила суперечлива інформація. “Так, з’явилися дані про виявлення ще одного трупа передбачуваного бойовика на місці проведення спецоперації”, – зазначив місцевий житель на умовах анонімності.

У свою чергу мешканка села Гімрі заявила кореспонденту “Кавказького вузла” про те, що представників адміністрації села “запрошували для переговорів з рештою бойовиків”.

“Усю ніч стріляли. Причому ще вночі було зрозуміло, що стрілянина ведеться з обох сторін. Мабуть, бойовики стріляють, а у відповідь – військові”, – розповіла мешканка села.

“Вдень, ще до початку стрільби, в селі говорили про те, що для переговорів з рештою бойовиками запросили главу села. Всі ці дні ми одними чутками і живемо, не знаємо вже, де правда”, – додала місцева мешканка.

Тим часом глава села Гимри Аліасхаб Магомедов спростував інформацію про свою участь в переговорах і про виявлення трупа ще одного бойовика.

“Нікуди мене не запрошували, ні на які переговори. Я весь день знаходився в оперативному штабі. Сьогодні ніяких змін, пов’язаних з пошуком бойовиків, не відбулося. Нікого більше не знайшли. Весь день велося прочісування місцевості, потім силовики бомбили підозрілі місця”, – сказав кореспонденту “Кавказького вузла” Аліасхаб Магомедов.

Інформацію про виявлення трупа передбачуваного бойовика спростували в Унцукульському РВВС. “Ніяких змін немає”, – сказав кореспонденту “Кавказького вузла” представник РВВС.


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.