На дєрєвню дєдушкє. Відомі українці продовжують писати листи Порошенку

На дєрєвню дєдушкє. Відомі українці продовжують писати листи Порошенку
На дєрєвню дєдушкє. Відомі українці продовжують писати листи Порошенку

Порошенко не відповідає на листи, не відповідає і його адміністрація. Чхати вони хотіли на Закон України про звернення громадян.

Але хоч так до частини суспільства можна донести часточку правдивої інформації про те, що відбувається в державі. Люди й самі бачать, що не все гаразд, але Мінстець працює, а його примітивні кремлівські слогани треба поступово виправляти, бо без нового Майдану країна не виживе.

От і відомий телеведучий Данило Яневський написав листа Порошенку. Коли не отримав відповіді, то на писав відкритого листа:

«Петре Олексійовичу, хвилююсь я, Ваш виборець. Не сплю. Чекаю відповіді котру вже годину поспіль. Був би громадянином США – з офісу Президента за годину би надійшла відповідь. З вашої канцелярії – як з козла молока.
Ніч на дворі, а відповіді немає…

Генеральчика отого ще не везуть в Курахово електростанцію охороняти?

Відзначені правоохоронці, які його за фаберже взяли? Мо Ви їм особисто подякували за захист моїх конституційних прав?
Немає вісток про закриття гамузом Генпрокуратури разом із очільником Гузирьом чи як там його? Про Головного Прозекутора взагалі мовчу – пошто на такій посаді хвора людина? Нехай лікується на здоров’я.

Чому не знесено за півтора роки паркан навколо Кончі-Заспи урядової – там роботи на два дні! Просто бульдозер підігнати – і вйо! Або нас попросіть – ми вже власним коштом та спільними зусиллями… А чому ті державні оті дачі не передані родинам загиблих, поранених в так званій АТО?

Чому тільки одну податкову розстріляли з гранатомета – люди мене мучать такими питаннями, що відповідати? Питають, де взяти гранатомети, а я відгавкуюсь, нечема…

На Вашому каналі – гасло «Україна понад усе». Понад що? Понад Божий Завіт? Понад народ наш? Понад Закон?
Чому Підрахуй ще топче українську землю?

Мельника! Увага! Суд! Звільнив! Від карної відповідальності! І Ви ще із кулеметом в руках той суд не запитали, на якій підставі?

За що Україна воює? За кого гинуть кращі з кращих? За мерзоту у владі?

Чому публічно не страчені на Майдані перші 100 хабарників з числа міністрів, депутатів, прокурорів, суддів, ментів, інших зрадників Отчини?
Чи розумієте Ви, що йдеться не про цукорки і навіть не про процвітання Вашого солодкого бізнесу, а про долю українців всіх національностей і віросповідань?

Сєня цей ваш – вобше особстаття…

Цеголко, дай отвіт людям!

Не мені – ваша влада давно на мене начхала і забула. Тим дурням, які за вас, мо, ще десь колись проголосують. Коктейлем. Молотова».

newspravda.com


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.