Країна, де поліцейські заробляють більше, ніж лікарі, викладачі і вчителі, приречена

Країна, де поліцейські заробляють більше, ніж лікарі, викладачі і вчителі, приречена
Країна, де поліцейські заробляють більше, ніж лікарі, викладачі і вчителі, приречена

В Україні керівництво держави створює видимість боротьби з корупцією. Формуються якісь нові органи, відомства.

Але на прикладі міліції ми бачимо, що ці органи не ефективні. Адже жоден резонансний злочин в Україні за останні місяці не розкритий. Хто вбив міліціонера в Одесі? Невідомо. Хто вже вкотре розстріляв інкасаторів у Харкові? Невідомо. Хто у Києві на Нивках розстріляв молоду пару — дівчину та хлопця заради ноутбука? Невідомо.

Зате затримують стареньких бабусь, які торгують зеленню і овочами, бо їм їсти нема що. Їх пограбували через девальвацію, солідарну пенсію обклали податками і не дають хоча б якісь гроші заробити. Міліція затримує нещасних людей, у яких злодії вкрали квартири і вони не мають де притулитися.

Нові поліцейські отримують зарплату 8-10 тисяч гривень. А викладачі, доценти, професори, доктори наук — від 2 до 4 тисяч. Лікарі, вчителі теж отримують мізерні зарплати. Зате карально-поліцейська система забирає гроші у тих, хто формує освіту, підтримує здоров’я населення. Таке суспільство повинне загинути, якщо найвищі зарплати у бюрократів, чиновників і у карально-поліцейських структурах. Така держава існувати не може, вона не формує додаткову вартість.


Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.