Шабунін: Порошенко дав Шокіну вказівку відпустити Клюєва

Шабунін: Порошенко дав Шокіну вказівку відпустити Клюєва
Шабунін: Порошенко дав Шокіну вказівку відпустити Клюєва

Генеральна прокуратура України фактично визнала, що дозволила втекти нардепу від «Опозиційного блоку», якого підозрюють у шахрайстві, зловживанні владою і розкраданні державного майна.

Дозволити «регіоналу» втекти міг лише президент України Петро Порошенко, вважає журналіст Віталій Шабунін.

Про це він написав у соцмережі, передає новину «Преса України».

«Порошенко і Шокін – RIP. Шокін тупо дозволив Клюєву втекти. Сьогодні ГПУ це визнала остаточно. Там заявили, що не просила ВРУ про арешт Клюєва раніше, бо було недостатньо доказів. І пояснила, за якими новими епізодами просить про арешт сьогодні: «зокрема, йдеться про надання неправомірної вигоди Віктору Януковичу у вигляді безкоштовного користування будівлями та приміщеннями в урочищі Межигір’я. З тим, щоб Янукович, у свою чергу, сприяв братам Клюєвим в отриманні посад і веденні бізнесу з використанням бюджетних коштів», — зазначив журналіст.

Він емоційно пояснює слідчим ГПУ, що про спільні з Януковичем оборудки Клюєвих було відомо ще під час Майдану.

«Ви, тупі уроди з Різницької і Банкової, про цей «новий» епізод було відомо ще під час Революції Гідності. Дати Шокіну вказівку відпустити Клюєва міг лише Порошенко. Безсовісні козли. Обидвоє», — додав журналіст.

uapress.info


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.