Москвичі вийшли на пікет проти військового вторгнення в Україну з плакатами "Путіна у відставку"

Москвичі вийшли на пікет проти військового вторгнення в Україну з плакатами "Путіна у відставку"
Москвичі вийшли на пікет проти військового вторгнення в Україну з плакатами "Путіна у відставку"

У столиці Росії відбувається узгоджений пікет проти військового вторгнення в Україну.

Як стало відомо, кілька десятків активістів руху "Солідарність" вийшли до метро "Полянка" з плакатами: "Агресія проти України, криза в Росії — Путіна у відставку", "Свободу Надії Савченко", "Маріуполь — це Україна", а також із українським та російським прапорами.

До того ж деякі учасники акції тримають фото вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова із його цитатами – "Я не хочу, щоб гинули люди. Не хочу, щоб гинули росіяни, не хочу, щоб гинули українці", "Операція з захоплення Криму почалася, коли Янукович ще був у Києві", "Антикризовий план уряду передбачає продовження війни з Україною", "Я вважаю злочином, просто справжнісіньким злочином війну проти України" тощо, пише УНІАН.

За словами організаторів пікету, вони вийшли на вулиці, щоб розповісти росіянам про соціально-економічні та політичні наслідки війни з Україною для самої РФ. "В умовах промивання мізків у російських ЗМІ ми мало що можемо змінити і конкурувати з істеричною пропагандою, але треба такі заходи проводити, щоб люди бачили, що не всі підтримують таку агресивну політику.

На це треба час, ми оптимісти", — наголосив один з організаторів акції Валерій Надєждін. Нагадаємо, на початку червня під час мітингу у Москві провокатори з криками "майдануті" напали на учасників опозиційного пікету.

ТСН


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.