В Україні експорт яєць виріс вдвічі

В Україні експорт яєць виріс вдвічі
В Україні експорт яєць виріс вдвічі

Україна в два рази збільшила експорт яєць.

Україна за перші 6 місяців 2018 року експортувала 44,4 тис. тонн яєць в шкарлупі, на 39,99 млн. дол., що в 1,93 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, – повідомляє changebusiness.

Україна протягом останніх років закріпилася в статусі одного з найбільших постачальників яєць та яєчних продуктів на світовому ринку. У 2017 році досягнуто історичного максимуму по експорту яєць з України, тоді відправили за кордон практично 1,5 млрд штук яєць, що в 2 рази перевищило показник 2016 року.

Основні покупці вітчизняних яєць – це країни регіону MENA. ОАЕ за перше півріччя 2018 року імпортували українські яйця – на $ 15,65 млн. На другому місці Ірак – на $ 7,3 млн. Замикає трійку лідерів Катар – на $ 3,8 млн.

Крім країн Ближнього Сходу і Північної Африки Україна з минулого року стала експортувати і в країни ЄС, зокрема, в Латвію, Італію та Німеччину. Хоча доля експорту по цій галузі в 2017 році була менш 2%, вона є додатковим підтвердженням якості українських виробництв.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/247119-v_ukrajini_eksport_jajetsj_viris_vdvichi”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.