У США дали дозвіл на вбивство росіян на Донбасі

Украинские военнослужащие

Українська армія має право відкривати вогонь на своїй території.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Bild.

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер зазначив, що вогонь на Донбасі ведуть українські військові і проросійські бойовики.

«Звичайно, українці теж стріляють в бою, але ви повинні розуміти, що все це відбувається на території України. Для країни абсолютно нормально мати солдатів у своїй державі. І це не нормально для однієї країни мати своїх солдатів в іншій країні. Така ситуація на сході України», – повідомив він.

Волкер додав, порушення припинення вогню відбуваються і на українській стороні, але переважна більшість і найбільш серйозні порушення відбуваються на окупованій Росією території Донбасу.

Крім того, спецпредставник США пояснив, що варто враховувати і різновиди порушення припинення вогню.

“Не забувайте, що ОБСЄ вважає порушенням припинення вогню. Якщо ви захищаєте село в своїй країні, і ви попадаєте під мінометний вогонь, це одне порушення. Якщо ви стріляєте в тому напрямку, звідки прийшов вогонь, це також є порушенням. Така природа фрази “обидві сторони”. Це досить точно, але також спотворює характер проблеми”, – підкреслив Волкер.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Курт Волкер розповів, від чого слід відмовитися українським політикам.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/10/u-ssha-dali-dozvil-na-vbivstvo-rosiyan-na-donbasi/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.