Нідерланди втрутилися в будівництво моста Путіна

Нідерланди втрутилися в будівництво моста Путіна

Нідерланди втрутилися в будівництво моста Путіна
4580
Главная / Новости / Украина
Сергей Лобовко

Нідерландські компанії чекає перевірка, чи не порушили вони введені ЄС санкції

У Нідерландах розгорається скандал пов’язаний з будівництвом російськими окупантами Керченського моста. Дві місцеві компанії підозрюють в тому, що вони незаконно беруть участь в проекті РФ.

Про це повідомила міністр зовнішньої торгівлі і розвитку Нідерландів Ліліане Плаумен, передає «Крим.Реаліі». Вона сказала, що влада країни не визнає російську анексію Криму і заборона на ведення бізнесу на півострові.

У зв’язку з підозрами про порушення законодавства планується перевірити дві нідерландські компанії на правомірність участі в будівництві Керченського моста.

Зазначається, що фірма Dematec Equipment зібрала одну з машин для росіян. Компанія Bijlard Hydrauliek передала "найважливішу частину" для вказаної техніки.

Директор Dematec Equipment Ван ден Хевел заявив, що його підприємство не порушило введені Євросоюзом санкції. Будівництво, за його словами, ведеться на території РФ.

Керівник компанії Марсел Бейлард розповів, що замовник не повідомив, що комплектуючі використовуватимуть для будівництва моста в анексований Крим.

Джерело

Теги: Керченський міст, путін, Нідерланди, Крим, Росія

Джерело статті: “https://bzns.media/ukraine/n_derlandi_vtrutilisya_v_bud_vnitstvo_mosta_put_na-588721/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.