У Києві затримали озброєну банду переселенців, яка викрадала лише Range Rover

У Києві затримали озброєну банду переселенців, яка викрадала лише Range Rover
У Києві затримали озброєну банду переселенців, яка викрадала лише Range Rover

Правоохоронці затримали під час перевезення викраденого авто до відстійника громадян з Луганщини, які "обирали" виключно автомобілі марки "Range Rover".

Читайте також: В МВС зібрали дані про донецьких міліціонерів-зрадників (ФОТО)

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в місті Києві передає Корупція.Інфо

"До складу групи входило троє громадян – 19, 27 та 32 років, мешканців міста Луганськ. Чоловіки оселилися у столиці півроку тому. Орендували квартири у Києві та Київській області", – йдеться у повідомленні.

У міліції розповіли, що злочинці на викраденому чорному "Range Rover" хотіли втікти з місця затримання, намагалися спровокувати ДТП.

"Затримані мали при собі три гранати РГД-5 та Ф-1, спеціальний пристрій для безшумного розбиття скла та посвідчення народного депутата України на ім’я одного з учасників – з явними ознаками підробки.

Під час санкціонованого обшуку гаражів-відстійників правоохоронці вилучили автомобіль "Range Rover" білого кольору, який останні викрали в грудні минулого року, кілька номерних знаків, у тому числі й з викрадених транспортних засобів.

У квартирах, де мешкали підозрювані, працівники київської міліції вилучили спеціальне технічне обладнання: пристрої для подавлення різних видів сигналів, для відкривання дверей автомобіля, для перепрошивки ключів для "Range Rover", тощо.

Крім того, у їхніх домівках співробітники виявили фальшиве службове посвідчення редакції журналу, радіостанції, маски-балаклави, пістолет та набої до нього, а також близько 30 патронів калібру 7.62 мм", – повідомляє МВС.


О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.