Соцмережі розкритикували новий імідж Ані Лорак


За останні місяці Ані Лорак перетворила свій Instagram в галерею нарядів. Практично кожен день в своєму особистому мікроблозі співачка публікує фото, на яких демонструє стильні костюми, елегантні сукні, зухвалі міні. Однак нещодавно підписчики співачки розкритикували її за фото в незвичайному вбранні, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фолловери зазначили під фото на якому артистка позувала в короткій “волохатій” сукні, що наряд виглядає дивно.

Жизнь полна невероятными красками. Нарисуй свою лучшую картину!

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

“Диво в пір’ї”, “Наступна за логікою буде у рожевому пір’ї… от вас, матінко, понесло”, “Де ж ви стільки страусиного пір’я поцупили? Бідний,бідний страус”, “Кароліна, що я вам можу сказати, що без цього балахона ви краще виглядаєте, ви ж не Алла Пугачова”.

У той же час багато користувачів похвалили зовнішній вигляд співачки і відзначили, що вона відмінно виглядає.


Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, чоловікові співачки Ані Лорак Мурату Налчаджіоглу 12 червня виповнився 41 рік. Але фани Лорак вважають, що чоловік виглядає зовні набагато старше.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/09/sotsmerezhi-rozkrytykuvaly-novyj-imidzh-ani-lorak/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.