Зухвалі цигани залишили киянку без грошей і "божої допомоги"

У відповідь злочинниці покривали її нецензурною лексикою та оголювали свої сідниці, а також статеві органи
У мережі викликало широкий резонанс відео, на якому жінка наздоганяє двох ромок, які вкрали у дівчини біля Національного інституту раку гроші.

У відповідь злочинниці покривали її нецензурною лексикою та оголювали свої сідниці, а також статеві органи. Ролик опублікувала киянка Ганна Тропотяга на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, що менш ніж за добу він зібрав 15 тис. переглядів, 514 репостів і безліч обурених коментарів користувачів.

"Шукаємо дівчину, у якої ці особини забрали гроші, близько 15:00 біля Національного інституту раку 5 липня, і яка не дочекалася приїзду поліції", — написала автор відео.

У ньому відображено, як жінка біжить за ромками, намагаючись зняти їх на камеру і вимагаючи у злодійок повернути гроші.

Однак вони відповіли їй, що дівчина сама віддала їм гроші, тому "нехай їй Бог допоможе". Крім того, йдучи по людній вулиці і ведучи з собою дитину, вони не соромилися оголювати інтимні частини тіла і матюкатися, намагаючись образити таким чином Тропотягу.

Підписників жінки охопила буря обурення після побаченого і вони висловили його своїми коментарями.

Разом з тим, автор поста відповіла їм, що на відео відображені конкретні особи, які вчинили правопорушення, свідком якого вона стала. Тому жінка попросила коментаторів не використовувати її публікацію для розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в українській столиці відбувся дуже серйозний і небезпечний інцидент, який можуть підло використовувати російські пропагандисти. Учасниками конфлікту стали українці і роми.

Очевидці розповідають, що в Києві почалося повстання циган. Відомо, що 2 липня приблизно о 03:30 ночі, цигани з битами побили чоловіка на ім’я Ярослав.

Нагадаємо, після жорстоко нападу на табір ромів у Львові, у лікарні залишається один постраждалий у стані середнього ступеня тяжкості. Повідомляється, що всіх інших вже відпустили.

Відзначимо, в районі київського залізничного вокзалу, поблизу ТЦ "Ультрамарин" вже давно влаштувалися, незважаючи на невдоволення місцевих жителів і численні скарги, цілі натовпи циган.Джерело статті: “https://znaj.ua/capital/zuhvali-cygany-zalyshyly-kyyanku-bez-groshej-i-bozhoyi-dopomogy”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.