У Києві спалахнула масштабна пожежа, дим піднявся до небес: кадри з місця події


У четвер, 5 липня, в Києві спалахнула масштабна пожежа. О 12:09 на вулиці Вацлава Гавела на території комбінату “Прогрес” загорівся дах складу. Полум’я охопило площу близько 700 м. кв. На місце надзвичайної події вже виїхали 14 одиниць техніки. Рятувальники присвоїли пожежі другий ступінь загрози.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, інформацію про масштабну пожежу на комбінаті “Прогрес” підтвердили сайту Інформатор представники ДСНС.

За попередніми даними, постраждалих немає. Причини пожежі з’ясує слідство.На Борщагівці помітний дим.Вогонь охопив покрівлю будівлі.Фотографії з пожежі на комбінаті “Прогрес” в Києві оприлюднили київські рятувальники.На території ділянок комбінату на вулиці Вацлава Гавела розташовані сухі склади, а також будівля промислового холодильника.

Менше місяця тому, 13 червня, на комбінаті “Прогрес” проведилися навчання із залученням підрозділів ДСНС Києва по ліквідації надзвичайних ситуацій на виробництві. Під час навчань відпрацювали запобігання пожежі і витоку аміаку на підприємстві.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Києві спалахнула історична будівля – вогонь охопив старий будинок на вулиці Межигірська, 27.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/05/u-kiyevi-spalahnula-masshtabna-pozhezha-dim-pidnyavsya-do-nebes-kadri-z-mistsya-podiyi/”

О нас

АГРОНАВТ — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.